Rekomendacje

Od wybranych klientów

A ja bardzo polecam. Jak zaczyna działać – to na maksa! Skuteczność 100% 🙂

Margita S.

Nasza firma od 2005 roku współpracuje z kancelarią prawną Pani Mecenas Małgorzaty Gozdawy – Litwińskiej. Współpraca polega na kompleksowym powierzaniu Pani Mecenas wszystkich spraw związanych z bieżącą działalnością firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. W każdej chwili możemy liczyć na rzetelną, profesjonalną i skuteczną pomoc. Bardzo dziękujemy!

Anonimowy

Witam wszystkich!!! Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Skuteczne i profesjonalne działania, tego wymagamy od prawnika, a współpraca z Panią Mecenas spełniła te oczekiwania. Pani Mecenas jest w swoich działaniach stanowcza i rzetelna pozostając równocześnie osobą miłą, ciepłą i pełną empatii. Jej życzliwość jest niesłychanie pomocna. Przede wszystkim to świetny fachowiec, wzorowo poprowadziła i prowadzi kilka moich spraw zarówno prywatnych jak i firmowych, a nie są to sprawy łatwe a jednak z sukcesem w końcowym efekcie. Serdecznie Polecam. 

Zbyszek M.

Kancelaria godna polecenia, miło, przytulnie, sympatycznie. Pani Mecenas wie co robi i ma głowę na karku, dba o interesy klienta. Trochę krzyczy, ale jak potrzeba. Obsługa biura bardzo miła i przyjazna. Wchodzi się tam jak do domu, zawsze można porozmawiać. Na pierwszy rzut oka potencjalnego klienta co się liczy, że nie wchodzi się tam jak na ścięcie. Nie są wszyscy pod pseudo „krawatami” w buciakach na szpileczkach z teczuszkami pod pachą. Byłem klientem, jestem i na pewno nim pozostanę. Polecam z czystym sumieniem kancelarię, bo lepszego fachowca w okolicy nie ma.

P. M.

Fantastyczna Pani Mecenas, kompetentna, cierpliwa i skuteczna. Prowadziła dwie moje sprawy i jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Mecenas. Serdecznie dziękuje za pomoc. Gorąco polecam. 

Edyta S.

Prowadziła mnie Pani Katarzyna, którą serdecznie każdemu polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i do sprawy, jest też bardzo uczynną oraz pomocną kobietą. Dzięki niej skutecznie i szybko udało mi się zakończyć sprawę, wszystko przebiegało bez problemów.

Michał

Super adwokaci, zarówno p. mec. Małgorzata, jak p. mec. Katarzyna. Doskonały kontakt oparty na rozległej wiedzy prawniczej i doświadczeniu życiowym. Szybkie i właściwe załatwianie spraw, wysoka kultura osobista. Kancelaria prowadzona na wysokim poziomie profesjonalnym i życzliwe podejście do klienta. Jak najbardziej godna polecenia.

Adam z Podkowy